fbpx

Kariera

START | KARIERA

Chcesz zajmować się analizą statystycznąnaucebiznesie?
Dołącz do nas i zarabiaj z każdego miejsca na planecie Ziemia.
Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Przebieg rekrutacji

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, w pierwszej kolejności wypełnij  formularz zgłoszeniowy .

Wybrane osoby zostaną zaproszone do drugiego etapu rekrutacji – rozwiązywania zadań testujących kompetencje w zakresie analizy danych oraz umiejętności potrzebnych podczas kontaktu z klientem. Osoby, które pozytywnie przejdą ten etap, zapraszamy do współpracy, poprzedzonej płatnym okresem szkoleniowym – oczywiście to my płacimy Was, a nie odwrotnie ? Jeśli mamy wątpliwości co do umiejętności kandydata, umawiamy się na to, że ostateczna decyzja o zatrudnieniu zostanie podjęta po ukończeniu okresu szkoleniowego.

Obowiązki na stanowisku analityka danych

Jako analityk danych odpowiedzialny/a będziesz za obsługę klientów od A do Z, w której skład wchodzi:

  • wstępna korespondencja z klientem: doradztwo w zakresie metodologii badań i statystyki, ustalanie szczegółów współpracy, tworzenie planu analizy oraz wyceny
  • wykonywanie analizy statystycznej według ustalonego planu analizy
  • nagrywanie filmu (zrzut ekranu + głos) z omówieniem analizy
  • przesyłanie stworzonych materiałów do klienta oraz obsługa systemu płatności on-line
  • wsparcie klienta po wykonaniu usługi
  • formułowanie merytorycznych odpowiedzi na uwagi promotora / recenzenta na podstawie literatury

Wymagania podstawowe

Zapraszamy do współpracy zarówno analityków danych z wieloletnim doświadczeniem, jak i ambitnych studentów i świeżych absolwentów uczelni wyższych. Nasz profil kandydata to osoba, którą charakteryzuje:

  • znajomość pakietu SPSS – w nim pracujemy na co dzień
  • umiejętność wykonywania podstawowych analiz statystycznych – testy porównań średnich, korelacje, regresja liniowa itp.
  • podstawowa wiedza dotycząca podstawowych  metod badawczych , metodologii badań i psychometrii
  • znajomość standardów edytorskich APA 7 na podstawowym poziomie – głównie z zakresu zapisu statystyk, formatowania tabel i wykresów oraz tworzenia opisu wyników
  • umiejętności obsługi programów Microsoft Office Word i Excel na dobrym poziomie
  • zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie, pozwalające efektywne wyjaśnianie statystycznych zawiłości klientom
  • zdolności samoorganizacji własnej pracy, umiejętność planowania
  • duża samokontrola pozwalającej na tworzenie raportów w ściśle ustalonym standardzie oraz sprawdzanie wykonanych raportów i wyłapywanie błędów
  • skrupulatność, dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • zdolność i motywacja do samodzielnego podnoszenia własnych kompetencji w zakresie analizy statystycznej, metodologii badań i psychometrii

Mile widziane

Twoja aplikacja zainteresuje nas tym bardziej, im więcej spełniasz kryteriów dodatkowych:

  • posiadasz wykształcenie psychologiczne lub/i medyczne/nauk o zdrowiu
  • znasz kilku pakietów statystycznych, w szczególności R
  • posiadasz doświadczenie w zakresie wykonywania zaawansowanej analizy statystycznej i psychometrycznej – np. analiza czynnikowa, analiza regresji logistycznej, analiza mediacji i moderacji
  • potrafisz pracować w jakimkolwiek pakiecie do analizy SEM
  • posiadasz zaawansowaną wiedzę z zakresu metodologii badań i psychometrii
  • masz za sobą wieloletnie ogólne doświadczenie zawodowe, w tym w pracy z klientem
  • dysponujesz doświadczeniem w dydaktyce lub pracy na uczelni wyższej

Nasi pracownicy otrzymują

  • wstępny program szkoleniowy w zakresie tworzenia raportów z wykonanych analiz statystycznych i znajomości standardu APA
  • opiekę merytoryczną przez cały okres współpracy
  • możliwość wykonywania nowych, nieznanych Ci do tej pory analiz pod okiem specjalistów
  • dostęp do materiałów szkoleniowych – własnych wewnętrznych jak i zewnętrznych: kursów on-line oraz wielu podręczników
  • ewentualną możliwość brania udziału w dodatkowych projektach, takich jak tworzenie materiałów dydaktycznych, prowadzenie szkoleń lub webinariów
  • pracę w dowolnych godzinach, w dowolnym miejscu na planecie Ziemia, byle by zadania były wykonane na najwyższym poziomie na jaki Cię stać oraz o czasie, na który wcześniej się umówiliśmy
  • możliwość elastycznego kształtowania własnego grafiku – możesz pracować bardzo dużo lub bardzo mało i w dowolnym momencie zmienić swoją dyspozycyjność
  • partnerskie podejście do współpracy, miłą koleżeńską atmosferę
  • pracę w systemie prowizyjnym – stały % od przychodu dostarczanego przez obsługiwanych klientów
  • zatrudnienie na umowę o dzieło, opcjonalnie samozatrudnienie (działalność gospodarcza)