Marta Bartkowiak

Paweł Iwankowski

Natalia Stachula

Absolwentka Uniwersytetu SWPS, dyplomowana specjalistka z zakresu psychodietetyki oraz instruktorka jogi. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi od niedawna ćwiczenia z psychologii zdrowia. Współpracuje też z Centrum Badań Stosowanych nad Zdrowiem i Zachowaniami Zdrowotnymi (CARE-BEH) przy realizacji projektów badawczych.

Założyciel firmy, absolwent Uniwersytetu SWPS, doktorant UJ. Od ponad 11 lat zajmuje się analizą statystyczną w badaniach naukowych. Najczęściej właśnie z nim nawiązujesz pierwszy kontakt. Kocha uczyć statystyki i wyjaśniać „ludzkim językiem” wyniki Waszych badań. Stoi na straży jakości projektów realizowanych przez Pogotowie Statystyczne, by jutro była ona wyższa niż wczoraj.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS zafascynowana odkrywaniem wiedzy z danych. W sferze raportowania wyników w standardzie APA lub innym pożądanym przez naszych klientów, wyznaje zasadę bezkompromisowego perfekcjonizmu. Jest wręcz nadnaturalnie dobrze zorganizowana i cierpliwa. Nasz „pracownik roku” w kategorii liczby projektów oddanych na kilka dni przed deadlinem.

Kasia Buczkowska

Adrianna Woltmann

Paweł J. Mazurkiewicz

Studentka V roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie zajmuje się badaniem tendencji do pośrednich zachowań autodestrukcyjnych. Z zawodu technik ekonomista. Laureatka stypendium od Google i certyfikowany android developer. W wolnych chwilach dokształca się z programowania w Javie i tworzenia baz danych w strukturalnym języku zapytań SQL. Interesuje się statystyką, a tworzenie raportów w standardach APA jest dla niej czystą przyjemnością.

Absolwentka AGH w Krakowie z tytułem zawodowym inżyniera, obecnie studentka V roku psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie zajmuje się psychologią pamięci, moralności i zeznań świadków. Laureatka VI edycji konkursu Diamentowy Grant, który realizuje w Instytucie Psychologii UJ. Na co dzień analityczka i badaczka – ulubione słowo: operacjonalizacja, a zafascynowana jest statystyką bayesowską. W wolnym czasie ucieka na morze pod żagle i ćwiczy gimnastykę artystyczną.

Etolog i psycholog z wykształcenia, obecnie kończy doktorat w Kolegium MISMaP UW, w ramach którego bada podłoże zachowań agresywnych mrówek. Od kilku lat prowadzi na UW ćwiczenia z podstaw statystyki. Duży nacisk kładzie na właściwe dopasowanie metod statystycznych do rodzaju nadesłanych danych i problemu badawczego. Nie lubi popularnego w naukach biologicznych podejścia „test t Studenta dobry na wszystko” :) Chętnie pomoże z zakresu psychometrii i metodologii badań naukowych. Dodatkowo, popularyzuje naukę i jest laureatem konkursu Famelab. 

Grzegorz Szparecki

Kamil Szymański

Olga Talaga

Lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem.  Obecnie pracuje nad doktoratem, w którym bada molekularne mechanizmy powstawania raka wątroby.  Prowadzi również zajęcia ze studentami w ramach patomorfologii. Specjalizuje się w statystykach dotyczących medycyny, psychologii i nauk pokrewnych. Szczególnie lubi testy nieparametryczne, jeśli tylko ich zastosowanie jest zasadne.

Student czwartego roku psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz pierwszego fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od drugiego roku pracuje w grantach krajowych oraz międzynarodowych. W swoich badanich skupia się na percepcji czasu z uwzględnieniem afektu. W wolnych chwilach programuje w R. Wyznaje zasadę ,,Jeśli nie potrafisz czegoś wytłumaczyć w prosty sposób, to znaczy, że tego nie rozumiesz.„.

Z wykształcenia psycholog, absolwentka UW ze specjalnościami w neuropsychologii oraz psychologii zdrowia. Zdobytą wiedzę z zakresu statystyki i wieloletnie doświadczenie, najchętniej wykorzystuje w dziedzinach, które szczególnie ją interesują, a więc nie tylko w klasycznie pojmowanej psychologii, ale również w naukach biologicznych. Biostatystyka i statystyka medyczna to dziedziny, w których najwyższy standard pracy Olgi jest najbardziej doceniany

 

Pogotowie Statystyczne

Paweł Iwankowski

ul. prof. Stefana Hausbrandta 34/88

80-126 Gdańsk

NIP: 741 20 32 970 REGON: 280490493

tel: 501 599 278

mail: info@pogotowiestatystyczne.pl

www.pogotowiestatystyczne.pl

Numer rachunku bankowego
Idea Bank SA
71 1950 0001 2006 6141 6718 0001