Marta Bartkowiak

Paweł Iwankowski

Natalia Stachula

Absolwentka Uniwersytetu SWPS, dyplomowana specjalistka z zakresu psychodietetyki oraz instruktorka jogi. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi od niedawna ćwiczenia z psychologii zdrowia. Współpracuje też z Centrum Badań Stosowanych nad Zdrowiem i Zachowaniami Zdrowotnymi (CARE-BEH) przy realizacji projektów badawczych.

Założyciel firmy, absolwent Uniwersytetu SWPS, doktorant UJ. Od ponad 12 lat zajmuje się analizą statystyczną w badaniach naukowych. Najczęściej właśnie z nim nawiązujesz pierwszy kontakt. Kocha uczyć statystyki i wyjaśniać „ludzkim językiem” wyniki Waszych badań. Stoi na straży jakości projektów realizowanych przez Pogotowie Statystyczne, by jutro była ona wyższa niż wczoraj.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS zafascynowana odkrywaniem wiedzy z danych. W sferze raportowania wyników w standardzie APA lub innym pożądanym przez naszych klientów, wyznaje zasadę bezkompromisowego perfekcjonizmu. Jest wręcz nadnaturalnie dobrze zorganizowana i cierpliwa. Nasz „pracownik roku” w kategorii liczby projektów oddanych na kilka dni przed deadlinem.

Kasia Buczkowska

Marta Formela

Paweł J. Mazurkiewicz

Absolwentka Uniwersytu SWPS we Wrocławiu ze specjalnością psychologii klinicznej, gdzie zajmuje się badaniem tendencji do pośrednich zachowań autodestrukcyjnych. Z zawodu technik ekonomista. Laureatka stypendium od Google i certyfikowany android developer. W wolnych chwilach dokształca się z programowania w Javie i tworzenia baz danych w strukturalnym języku zapytań SQL. Interesuje się statystyką, a tworzenie raportów w standardach APA jest dla niej czystą przyjemnością.

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie oraz filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i pracy z danymi przy tworzeniu narzędzi diagnostycznych w ramach ogólnopolskich projektów naukowo-badawczych. Autorka licznych rozdziałów statystycznych do narzędzi psychometrycznych wydanych przez Pracownię Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku. W wolnej chwili rozwija swoje umiejętności w zakresie programowania C# oraz tworzeniu baz danych w SQL. Jej hobby to taniec latynoamerykański.

Etolog i psycholog z wykształcenia, obecnie kończy doktorat w Kolegium MISMaP UW, w ramach którego bada podłoże zachowań agresywnych mrówek. Od kilku lat prowadzi na UW ćwiczenia z podstaw statystyki. Duży nacisk kładzie na właściwe dopasowanie metod statystycznych do rodzaju nadesłanych danych i problemu badawczego. Nie lubi popularnego w naukach biologicznych podejścia „test t Studenta dobry na wszystko” :) Chętnie pomoże z zakresu psychometrii i metodologii badań naukowych. Dodatkowo, popularyzuje naukę i jest laureatem konkursu Famelab. 

Grzegorz Szparecki

Eliza Witkowska

Olga Talaga

Lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem.  Obecnie pracuje nad doktoratem, w którym bada molekularne mechanizmy powstawania raka wątroby.  Prowadzi również zajęcia ze studentami w ramach patomorfologii. Specjalizuje się w statystykach dotyczących medycyny, psychologii i nauk pokrewnych. Szczególnie lubi testy nieparametryczne, jeśli tylko ich zastosowanie jest zasadne.

Studentka V roku psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Stażystka w Gazecie Wyborczej (Nauka) i w dziale badań Izmałkowa Consulting. Zaangażowana badawczo w zespole dr Joanny Kwaśniewskiej. W projekcie dotyczącym klimatu dla twórczosci w rodzinie do tej pory opublikowała jako współautorka jeden artykuł (https://doi.org/10.1016/j.tsc.2017.11.002), pracuje nad monografią tej tematyki. Zajmowała się także strukturą narracyjną wspomnień nostalgicznych.

Z wykształcenia psycholog, absolwentka UW ze specjalnościami w neuropsychologii oraz psychologii zdrowia. Zdobytą wiedzę z zakresu statystyki i wieloletnie doświadczenie, najchętniej wykorzystuje w dziedzinach, które szczególnie ją interesują, a więc nie tylko w klasycznie pojmowanej psychologii, ale również w naukach biologicznych. Biostatystyka i statystyka medyczna to dziedziny, w których najwyższy standard pracy Olgi jest najbardziej doceniany

 

Anna Wadelska-Kaczmarek

Magdalena Kolwas

Andrzej Jankowski

Studentka piątego roku psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Zafascynowana psychodietetyką. Aktualnie poświęca uwagę własnej pracy magisterskiej oraz projektom z Koła Naukowo-Badawczego. Wolne chwile spędza z książką. Podobnie jak wszyscy inni pracownicy jest interdyscyplinarnie uzdolnionym, statystycznym geniuszem. Tym samym prócz studentów psychologii chętnie będzie wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem osoby związane z naukami medycznymi, przyrodniczymi i innymi.

Lekarz, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z doświadczeniem w pracy z zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Medycyny Paliatywnej oraz Patomorfologii. Zainteresowania naukowe obejmują: elektrofizjologiczną diagnostykę ADHD i zaburzeń snu oraz genetyczne i epigenetyczne czynniki ryzyka raka jelita grubego. Dzięki doświadczeniu w pracy dydaktycznej chętnie i skutecznie wyjaśni najtrudniejsze aspekty statystyki.

Absolwent psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie oraz studiów licencjackich z kognitywistyki na UMK w Toruniu. Swoje zainteresowanie nauką, szczególnie badaniami z pogranicza neuronauki poznawczej i psychologii religii, realizował m.in. poprzez udział w konferencjach naukowych, wygłaszając prelekcje i prezentując postery. Efektem tego były stypendia naukowe oraz wyróżnienie „VIS – naukowy”. Poza tym, prowadzi zajęcia i warsztaty wspomagania rozwoju dla osób w różnym wieku, głównie dla dorosłych.

 

Jakub Serek

Rafał Gerymski

Agata Janowska

Student III roku psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Od początku studiów aktywnie uczestniczy w różnych projektach badawczych. Interesuje się psychologią poznawczą, oraz multimodalnością. Poza studiami realizuje swoje kawowe hobby, pracując jako roaster i prowadząc warsztaty. W swoich badaniach stara się połączyć zainteresowania i odkrywać psychologiczne tajniki percepcji kawy. Statystyka jest dla niego istotnym narzędziem wnioskowania, które powinno być trafnie i przejrzyście wykorzystywane..

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego ze specjalnością psychologii klinicznej . Prowadzi badania z zakresu tożsamości płciowej, satysfakcji seksualnej, pornografii oraz poczucia jakości życia. Od 2015 roku zajmuje się szkoleniami i korepetycjami ze statystyki i metodologii badań. Wielki fan JAMOVI oraz herbat sypanych – w szczególności tajwańskich oolongów. Zna płynnie rosyjski. Aktualny cel: doktorat „z wolnej stopy” i studia z zakresu seksuologii klinicznej.

Studentka III roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od pierwszych zajęć ze statystyki udzielała korepetycji, a po roku nauki zaczęła interesować się obliczeniami do badań naukowych oraz odkrywaniem świata liczb. Ważne dla niej jest, żeby wyniki przekazywać w zrozumiały sposób. Zajmuje się analizami statystycznymi z różnych dziedzin, nie tylko związanych z psychologią. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy dokumentalne i uczy się SQL.

Pogotowie Statystyczne

Paweł Iwankowski

ul. prof. Stefana Hausbrandta 34/88

80-126 Gdańsk

NIP: 741 20 32 970 REGON: 280490493

tel: 501 599 278

mail: info@pogotowiestatystyczne.pl

www.pogotowiestatystyczne.pl

Numer rachunku bankowego
Idea Bank SA
71 1950 0001 2006 6141 6718 0001