Marta Bartkowiak

Paweł Iwankowski

Natalia Stachula

Absolwentka Uniwersytetu SWPS, dyplomowana specjalistka z zakresu psychodietetyki oraz instruktorka jogi. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi od niedawna ćwiczenia z psychologii zdrowia. Współpracuje też z Centrum Badań Stosowanych nad Zdrowiem i Zachowaniami Zdrowotnymi (CARE-BEH) przy realizacji projektów badawczych.

Założyciel firmy, absolwent Uniwersytetu SWPS, doktorant UJ. Od ponad 11 lat zajmuje się analizą statystyczną w badaniach naukowych. Najczęściej właśnie z nim nawiązujesz pierwszy kontakt. Kocha uczyć statystyki i wyjaśniać „ludzkim językiem” wyniki Waszych badań. Stoi na straży jakości projektów realizowanych przez Pogotowie Statystyczne, by jutro była ona wyższa niż wczoraj.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS zafascynowana odkrywaniem wiedzy z danych. W sferze raportowania wyników w standardzie APA lub innym pożądanym przez naszych klientów, wyznaje zasadę bezkompromisowego perfekcjonizmu. Jest wręcz nadnaturalnie dobrze zorganizowana i cierpliwa. Nasz „pracownik roku” w kategorii liczby projektów oddanych na kilka dni przed deadlinem.

Olga Talaga

Adrianna Woltmann

Paweł J. Mazurkiewicz

Z wykształcenia psycholog, absolwentka UW ze specjalnościami w neuropsychologii oraz psychologii zdrowia. Zdobytą wiedzę z zakresu statystyki i wieloletnie doświadczenie, najchętniej wykorzystuje w dziedzinach, które szczególnie ją interesują, a więc nie tylko w klasycznie pojmowanej psychologii, ale również w naukach biologicznych. Biostatystyka i statystyka medyczna to dziedziny, w których najwyższy standard pracy Olgi jest najbardziej doceniany. 

Absolwentka AGH w Krakowie z tytułem zawodowym inżyniera, obecnie studentka V roku psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie zajmuje się psychologią pamięci, moralności i zeznań świadków. Laureatka VI edycji konkursu Diamentowy Grant, który realizuje w Instytucie Psychologii UJ. Na co dzień analityczka i badaczka – ulubione słowo: operacjonalizacja, a zafascynowana jest statystyką bayesowską. W wolnym czasie ucieka na morze pod żagle i ćwiczy gimnastykę artystyczną.

Etolog i psycholog z wykształcenia, obecnie kończy doktorat w Kolegium MISMaP UW, w ramach którego bada podłoże zachowań agresywnych mrówek. Od kilku lat prowadzi na UW ćwiczenia z podstaw statystyki. Duży nacisk kładzie na właściwe dopasowanie metod statystycznych do rodzaju nadesłanych danych i problemu badawczego. Nie lubi popularnego w naukach biologicznych podejścia „test t Studenta dobry na wszystko” :) Chętnie pomoże z zakresu psychometrii i metodologii badań naukowych. Dodatkowo, popularyzuje naukę i jest laureatem konkursu Famelab. 

Pogotowie Statystyczne

Paweł Iwankowski

ul. prof. Stefana Hausbrandta 34/88

80-126 Gdańsk

NIP: 741 20 32 970 REGON: 280490493

tel: 501 599 278

mail: info@pogotowiestatystyczne.pl

www.pogotowiestatystyczne.pl

Numer rachunku bankowego
Idea Bank SA
71 1950 0001 2006 6141 6718 0001