Marta Bartkowiak

Paweł Iwankowski

Natalia Stachula

Absolwentka Uniwersytetu SWPS, dyplomowana specjalistka z zakresu psychodietetyki oraz instruktorka jogi. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi od niedawna ćwiczenia z psychologii zdrowia. Współpracuje też z Centrum Badań Stosowanych nad Zdrowiem i Zachowaniami Zdrowotnymi (CARE-BEH) przy realizacji projektów badawczych.

Założyciel firmy, absolwent Uniwersytetu SWPS, doktorant UJ. Od ponad 12 lat zajmuje się analizą statystyczną w badaniach naukowych. Najczęściej właśnie z nim nawiązujesz pierwszy kontakt. Kocha uczyć statystyki i wyjaśniać „ludzkim językiem” wyniki Waszych badań. Stoi na straży jakości projektów realizowanych przez Pogotowie Statystyczne, by jutro była ona wyższa niż wczoraj.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS zafascynowana odkrywaniem wiedzy z danych. W sferze raportowania wyników w standardzie APA lub innym pożądanym przez naszych klientów, wyznaje zasadę bezkompromisowego perfekcjonizmu. Jest wręcz nadnaturalnie dobrze zorganizowana i cierpliwa. Nasz „pracownik roku” w kategorii liczby projektów oddanych na kilka dni przed deadlinem.

Kasia Buczkowska

Marta Formela

Paweł J. Mazurkiewicz

Studentka V roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie zajmuje się badaniem tendencji do pośrednich zachowań autodestrukcyjnych. Z zawodu technik ekonomista. Laureatka stypendium od Google i certyfikowany android developer. W wolnych chwilach dokształca się z programowania w Javie i tworzenia baz danych w strukturalnym języku zapytań SQL. Interesuje się statystyką, a tworzenie raportów w standardach APA jest dla niej czystą przyjemnością.

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie oraz filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i pracy z danymi przy tworzeniu narzędzi diagnostycznych w ramach ogólnopolskich projektów naukowo-badawczych. Autorka licznych rozdziałów statystycznych do narzędzi psychometrycznych wydanych przez Pracownię Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku. W wolnej chwili rozwija swoje umiejętności w zakresie programowania C# oraz tworzeniu baz danych w SQL. Jej hobby to taniec latynoamerykański.

Etolog i psycholog z wykształcenia, obecnie kończy doktorat w Kolegium MISMaP UW, w ramach którego bada podłoże zachowań agresywnych mrówek. Od kilku lat prowadzi na UW ćwiczenia z podstaw statystyki. Duży nacisk kładzie na właściwe dopasowanie metod statystycznych do rodzaju nadesłanych danych i problemu badawczego. Nie lubi popularnego w naukach biologicznych podejścia „test t Studenta dobry na wszystko” :) Chętnie pomoże z zakresu psychometrii i metodologii badań naukowych. Dodatkowo, popularyzuje naukę i jest laureatem konkursu Famelab. 

Grzegorz Szparecki

Eliza Witkowska

Olga Talaga

Lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem.  Obecnie pracuje nad doktoratem, w którym bada molekularne mechanizmy powstawania raka wątroby.  Prowadzi również zajęcia ze studentami w ramach patomorfologii. Specjalizuje się w statystykach dotyczących medycyny, psychologii i nauk pokrewnych. Szczególnie lubi testy nieparametryczne, jeśli tylko ich zastosowanie jest zasadne.

Studentka V roku psychologii ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Stażystka w Gazecie Wyborczej (Nauka) i w dziale badań Izmałkowa Consulting. Zaangażowana badawczo w zespole dr Joanny Kwaśniewskiej. W projekcie dotyczącym klimatu dla twórczosci w rodzinie do tej pory opublikowała jako współautorka jeden artykuł (https://doi.org/10.1016/j.tsc.2017.11.002), pracuje nad monografią tej tematyki. Zajmowała się także strukturą narracyjną wspomnień nostalgicznych.

Z wykształcenia psycholog, absolwentka UW ze specjalnościami w neuropsychologii oraz psychologii zdrowia. Zdobytą wiedzę z zakresu statystyki i wieloletnie doświadczenie, najchętniej wykorzystuje w dziedzinach, które szczególnie ją interesują, a więc nie tylko w klasycznie pojmowanej psychologii, ale również w naukach biologicznych. Biostatystyka i statystyka medyczna to dziedziny, w których najwyższy standard pracy Olgi jest najbardziej doceniany

 

Anna Wadelska-Kaczmarek

Magdalena Kolwas

Andrzej Jankowski

Studentka piątego roku psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Zafascynowana psychodietetyką. Aktualnie poświęca uwagę własnej pracy magisterskiej oraz projektom z Koła Naukowo-Badawczego. Wolne chwile spędza z książką. Podobnie jak wszyscy inni pracownicy jest interdyscyplinarnie uzdolnionym, statystycznym geniuszem. Tym samym prócz studentów psychologii chętnie będzie wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem osoby związane z naukami medycznymi, przyrodniczymi i innymi.

Lekarz, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z doświadczeniem w pracy z zakresie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Medycyny Paliatywnej oraz Patomorfologii. Zainteresowania naukowe obejmują: elektrofizjologiczną diagnostykę ADHD i zaburzeń snu oraz genetyczne i epigenetyczne czynniki ryzyka raka jelita grubego. Dzięki doświadczeniu w pracy dydaktycznej chętnie i skutecznie wyjaśni najtrudniejsze aspekty statystyki.

Absolwent psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie oraz studiów licencjackich z kognitywistyki na UMK w Toruniu. Swoje zainteresowanie nauką, szczególnie badaniami z pogranicza neuronauki poznawczej i psychologii religii, realizował m.in. poprzez udział w konferencjach naukowych, wygłaszając prelekcje i prezentując postery. Efektem tego były stypendia naukowe oraz wyróżnienie „VIS – naukowy”. Poza tym, prowadzi zajęcia i warsztaty wspomagania rozwoju dla osób w różnym wieku, głównie dla dorosłych.

 

Jakub Serek

Rafał Gerymski

Agata Janowska

Student III roku psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Od początku studiów aktywnie uczestniczy w różnych projektach badawczych. Interesuje się psychologią poznawczą, oraz multimodalnością. Poza studiami realizuje swoje kawowe hobby, pracując jako roaster i prowadząc warsztaty. W swoich badaniach stara się połączyć zainteresowania i odkrywać psychologiczne tajniki percepcji kawy. Statystyka jest dla niego istotnym narzędziem wnioskowania, które powinno być trafnie i przejrzyście wykorzystywane..

Student V roku psychologii klinicznej Uniwersytetu Opolskiego. Prowadzi badania z zakresu tożsamości płciowej, satysfakcji seksualnej, pornografii oraz poczucia jakości życia. Od 2015 roku zajmuje się szkoleniami i korepetycjami ze statystyki i metodologii badań. Wielki fan JAMOVI oraz herbat sypanych – w szczególności tajwańskich oolongów. Zna płynnie rosyjski. Aktualny cel: doktorat „z wolnej stopy” i studia z zakresu seksuologii klinicznej.

Studentka III roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od pierwszych zajęć ze statystyki udzielała korepetycji, a po roku nauki zaczęła interesować się obliczeniami do badań naukowych oraz odkrywaniem świata liczb. Ważne dla niej jest, żeby wyniki przekazywać w zrozumiały sposób. Zajmuje się analizami statystycznymi z różnych dziedzin, nie tylko związanych z psychologią. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy dokumentalne i uczy się SQL. 

Pogotowie Statystyczne

Paweł Iwankowski

ul. prof. Stefana Hausbrandta 34/88

80-126 Gdańsk

NIP: 741 20 32 970 REGON: 280490493

tel: 501 599 278

mail: info@pogotowiestatystyczne.pl

www.pogotowiestatystyczne.pl

Numer rachunku bankowego
Idea Bank SA
71 1950 0001 2006 6141 6718 0001