JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

Pierwszy i najważniejszy krok to przysłanie nam (na adres info@pogotowiestatystyczne.pl) materiałów niezbędnych do wykonania planu analiz oraz oszacowania ceny naszej usługi. Nie potrzebujemy wiele. Najważniejsze są 2 elementy:

1. Baza danych (bez względu w jakiej formie)

2. Rozdział metodologiczny (najważniejsze są dla nas hipotezy/pytania badawcze).

Jeśli nie posiadasz jeszcze rozdziału metodologicznego to niczym się nie martw. Opisz nam w treści maila to kogo badasz, jakim kwestionariuszem, jakie związki i między którymi zmiennymi Cię interesują. Jeśli będzie nam czegoś brakowało to do Ciebie napiszemy lub zadzwonimy i dopytamy. W razie potrzeby pomożemy Ci postawić hipotezy lub określić najciekawsze relacje między zmiennymi. Postaraj się wysłać nam po prostu to, co pozwoli nam poznać Twoje badanie. Interesuje nas wszystko prócz wstępu teoretycznego czyli pierwszego rozdziału Twojej pracy.

Drugi krok należy do nas. Po otrzymaniu od Ciebie materiałów skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe (najpóźniej w ciągu 48 godzin). Jeśli informacje, które otrzymamy w pierwszym kroku będą niepełne lub będziemy mieli jakieś wątpliwości to w odpowiedzi dostaniesz kilka doprecyzowujących pytań, nasze uwagi, sugestie czy wątpliwości.

Jeśli wszystko będzie dla nas jasne, przygotujemy dla Ciebie wstępny plan analiz, oszacujemy widełki cenowe, w których będziemy się poruszać oraz określimy termin realizacji Twojego projektu. Na wolny termin czeka się u nas zazwyczaj max ok 7 dni a sam projekt realizujemy już w 10-20 godzin.

PAMIĘTAJ, ŻE WYCENA JEST ZAWSZE DARMOWA!

Trzeci krok to najczęśćiej Wasza akceptacja warunków przedstawionych w kroku poprzednim. Czasami jeszcze o coś dopytujecie, upewniacie się a my w kolejnym mailu odpowiadamy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji niemal 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Korespondencja między nami będzie trwała do momentu, aż nie ustalimy wszystkiego w stu procentach. Gdy będziemy się już doskonale rozumieli dajecie nam zielone światło na zrealizowanie Waszego projektu. Dopiero wtedy „na sztywno” rezerwujemy dla Was miejsce w naszym harmonogramie. Po tym kroku rozsiadacie się wygodnie w fotelu, relaksujecie i czekacie na wyniki naszej pracy.
czwartym kroku realizujemy Wasz projekt. Tutaj dzieje się statystyczna i dydaktyczna magia. Obliczenia statystyczne, testowanie hipotez, sprawdzanie założeń, opis wyników, prezentacja graficzna w formie tabel i wykresów czyli szeroko pojęta analiza statystyczna. Do tego nagrywamy dla Was zindywidualizowany film, na którym wszystko wyjaśniamy i tłumaczymy. Po prostu świadczymy dla Was kompleksową usługę dydaktyczną, w wyniku której otrzymujecie pogłębioną analizę wyników Waszych badań. Doskonały materiał do napisania dyskusji i podsumowania.

Piąty krok to wysłanie do Was wglądu do wyników naszej pracy, linku do błyskawicznej płatności on-line i faktury (wedle życzenia). Otrzymujesz podgląd przygotowanego przez nas raportu oraz link z dostępem do wszystkich plików roboczych, raportu w edytowalnej wersji oraz filmu z omówieniem i objaśnieniami. Cały pakiet jest wszystkim czego potrzebujesz. Nie trzeba nic więcej. Całość staje się Twoją własnością po dokonaniu płatności 

W ostatnim, szóstym kroku dokonujesz płatności na wskazany przez nas numer rachunku bankowego. Im szybciej dokonasz przelewu tym szybciej będziesz w stanie posługiwać się materiałem przygotowanym przez nas. Zazwyczaj przelew wykonujecie w terminie od kilku godzin do kilku dni. Na wynagrodzenie możemy poczekać maksymalnie 14 dni.

Pamiętaj, że dokonanie płatności nie kończy naszej współpracy. Nie zapominamy nagle o klientach, którzy już zapłacili. Każdy z Was ma zagwarantowaną darmową opiekę merytoryczną aż do czasu zakończenia pracy nad projektem. Będziemy z Tobą tak długo jak trzeba. Dopóki się nie obronisz, nie wystąpisz na konferencji lub nie opublikujesz swojego artykułu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, nawet jeśli odezwiesz się do nas po wielu miesiącach od zakończenia pracy nad Twoimi wynikami.