Współpracę z nami określacie w tych właśnie trzech słowach.

KOMPLEKSOWO, SZYBKO, NAJLEPIEJ

Charakteryzują one zatem nie tylko analizy statystyczne wykonywane w Waszych projektach, ale i całą świadczoną przez nas usługę. Już spieszymy z wyjaśnieniem co kryje się pod tymi pojęciami.

KOMPLEKSOWO – wykonywane przez nas działania obejmują całość, która gwarantuje Wasze zadowolenie i bezpieczeństwo. W zakładce poświęconej cenie analizy statystycznej w punktach od 1 do 9 informujemy o tym co między innymi jest w niej zawarte. Nie robimy tylko samych obliczeń, ale pomagamy również na każdym etapie Waszej pracy badawczej. Wspieramy naszych klientów już od momentu projektowania i realizacji badania, przez stworzenie bazy danych, wykonanie analizy statystycznej, opis i interpretację wyników, aż po dyskusję i podsumowanie rezultatów oraz kontakty z promotorami czy recenzentami. Pełna oferta wraz z wyjaśnieniami każdego elementu dostępna jest tutaj: OFERTA 

SZYBKO – realizacja Waszych projektów zajmuje nam najczęściej od 10 do 20 godzin. Każdy klient jest traktowany priorytetowo a naszych 10 statystyków pracuje bez wytchnienia od 8:00 do 22:00 przez 365 dni w roku. To wszystko sprawia, że pomimo ogromnego obłożenia projektami jesteśmy najszybciej działającą firmą.

NAJLEPIEJ – Najlepiej jak się da lub lepiej od innych. Niech każdy rozumie to jak chce. Skąd u nas taka pewność? Powodów jest wiele, ale to dwa najważniejsze:

1. Największa liczba nieanonimowych opinii – jesteśmy firmą, która działając na rynku analiz statystycznych w badaniach naukowych posiada największa liczbę rekomendacji i pozytywnych recenzji świadczonych przez nas usług. Wszystkie dostępne są tutaj. Jeśli znajdziesz firmę, która robi to co my i ma więcej nieanonimowych opinii to Twoje analizy statystyczne wraz z pełnym opisem wykonamy za darmo.

2. Monitorujemy jakość usług innych firm – od kilku lat co jakiś czas, udając klientów, zlecamy analizy firmom konkurencyjnym. Dzięki temu wiemy jak szybko odpisują na maile, odpowiadają na telefony oraz przede wszystkim jak realizują projekty związane z analizą statystyczną w badaniach naukowych. Zawsze spotykamy się z pewnymi niedociągnięciami co daje nam pewność, że nie jesteśmy najtańszą, ale najlepszą firmą.

Konsultacje w naszej firmie są zawsze darmowe. Zadaj nam jakiekolwiek pytanie a odpowiedź uzyskasz najczęściej już po kilku godzinach. 

- KLIKNIJ TUTAJ A STATYSTYKA PRZESTANIE BYĆ DLA CIEBIE PROBLEMEM -

ANALIZA STATYSTYCZNA DO PRACY MAGISTERSKIEJ, STATYSTYKA DO DOKTORATU, OPRACOWANIE STATYSTYCZNE

Zajmiemy się dla Ciebie wszystkim czym trzeba. Zobacz co piszą o nas Ci, którzy skorzystali z naszej pomocy https://www.facebook.com/pogotowiestatystyczne/reviews/

Dołącz do kilku tysięcy zadowolonych klientów. 

mail: info@pogotowiestatystyczne.pl 

tel: 501 599 278

 KRÓTKIE TERMINY / KONKURENCYJNE CENY / NAJWYŻSZA JAKOŚĆ