kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzy grono pasjonatów praktycznego zastosowania statystyki w naukach społecznych, medycznych, przyrodniczych oraz w biznesie. W szczególności do perfekcji opanowaliśmy analizy statystyczne w psychologii.

absolwenci trzech wydziałów SWPS (Warszawa, Sopot, Wrocław)

 

doktoranci prowadzący samodzielną działalność naukową i dydaktyczną

 

analitycy pracujący w agencjach badawczych

 

 

 

Niemal 10 lat temu zainspirowani na studiach zajęciami z zastosowania statystyki przy użyciu pakietu SPSS  postanowiliśmy rozpocząć działalność polegającą na udzielaniu korepetycji właśnie z zakresu statystyki oraz metodologii badań w naukach społecznych. W ciągu niecałego roku okazało się, że problemy związane z tym obszernym tematem rozciągają się na całą Polskę, a ich ilość i różnorodność jest zadziwiająca. Podjęliśmy się zmiany obecnego stanu rzeczy ruszając kilka lat temu z ogólnopolskim projektem pod nazwą “pogotowie statystyczne” wspierającym wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy w zrozumieniu statystyki, wykonaniu analiz, ich interpretacji oraz wyciągnięciu na ich podstawie odpowiednich wniosków .

 

W ramach tej inicjatywy zgromadziliśmy zespół doskonałych specjalistów i jednocześnie bardzo twórczych osób z całej Polski, które specjalizują się w statystycznej analizie danych lub prowadzą własną działalność naukową.  Wypracowaliśmy w tym czasie sprawdzone już niejednokrotnie metody dydaktycznie pozwalające nam szybko i efektywnie przekazywać posiadaną wiedzę.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

JESTEŚMY

> doświadczeni

> kreatywni

> rzetelni

> kompetentni