Usługi statystyczne naszej firmy nie ograniczają się do samego wykonania analiz.

Dobrze wiemy, że na opracowanie statystyczne wyników składa się także ich interpretacja i opis. Nie zostawimy Was samych z długim raportem, pełnym tabel i liczb, w których trudno się Wam zorientować. Oferujemy także wykonanie profesjonalnego opisu przeprowadzonych przez nas (lub przez Was) analiz statystycznych. Z naszą pomocą nie musicie martwić się o to, jak napisać rozdział z wynikami do pracy dyplomowej lub artykułu naukowego.

Raportujemy wyniki zgodnie z zaleceniami APA, zarówno w formie tabelarycznej, jak i graficznej. Doliczamy wartości współczynników, których nie można policzyć w programie SPSS, a APA zaleca, by je raportować – np. miary siły efektu, jak d Cohena dla testu t Studenta. Opisujemy weryfikację założeń testów parametrycznych i proces podejmowania decyzji odnośnie rodzaju zastosowanych metod w dalszych obliczeniach statystycznych.

 

 Nasz opis statystyczny jest pełny i zawiera wszelkie niezbędne informacje.

 

Jednocześnie wykonane przez nas raporty są zwięzłe i konkretne, bo nasza wiedza i doświadczenie zapewniają, że w opisie analiz znajdzie się dokładnie to, co jest potrzebne, bez żadnego lania wody. Piszemy prostym i zrozumiałym językiem, tak że nawet jeśli jesteście kompletnymi laikami w zakresie analizy statystycznej, to nie będziecie mieli problemu ze zrozumieniem, co wyszło w Waszym badaniu.

 

Powierzcie nam opracowanie statystyczne wyników badań i nie martwcie się tym, jak opisać uzyskane rezultaty w pracy czy artykule, by było to zrobione poprawnie, klarownie i konkretnie, ale jednocześnie profesjonalnie i wyczerpująco.

My zajmiemy się wszystkim. 

PRZYKŁADOWY OPIS WYNIKÓW ANALIZY STATYSTYCZNEJ

 

Niestety, mimo najszczerszyh chęci nie mamy możliwości pokazania Ci przykładowego opracowania. Każdy jeden opis wyników jaki wykonaliśmy w ciągu ostatnich 12 lat należy do naszych klientów i nie jesteśmy uprawnieni do jego ujawniania. Ponad wszystko dbamy o Waszą poufność, a tym samym nie możemy pokazać nic z materiałów, które należą do Was. 
Nasi klienci TUTAJ dają Ci gwarancję, że opis wyników analiz statystycznych będzie najlepszym z możliwych. Te kilkaset nieanonimowych opinii dają pewność, że opisujemy wyniki tak jak należy. 
Przez ponad dekadę pracowaliśmy nad perfekcyjnym raportowaniem. Nie chcemy ujawniać naszego “KNOW-HOW” firmom konkurencyjnym. Żadna z nich nie opisuje wyników tak jak my. Niech tak zostanie :)