OPIS WYNIKÓW ANALIZ STATYSTYCZNYCH

w pracach magisterskich, rozprawach doktorskich, publikacjach naukowych i innych.


Na opracowanie statystyczne wyników składa się nie tylko dobór i przeprowadzenie odpowiednich analiz przy użyciu programu SPSS lub innego narzędzia, dzięki któremu można wykonać takie obliczenia statystyczne. Bardzo ważną częścią jest także opis i interpretacja uzyskanych rezultatów. Opis wyników, wbrew pozorom, jest znacznie trudniejszą częścią realizacji opracowania danych statystycznych niż samo przeklikanie odpowiednich testów, które policzy za nas program SPSS, R, Statistica, MatLab lub inny.


 

ZAMIENIAMY SUROWE WYNIKI

PRZEPROWADZONYCH ANALIZ STATYSTYCZNYCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W GOTOWY OPIS DO PRACY DYPLOMOWEJ LUB ARTYKUŁU NAUKOWEGO

STANDARD APA LUB INNY POŻĄDANY PRZEZ KLIENTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis wyników analiz statystycznych przygotowany przez Pogotowie Statystyczne:

–  Jest indywidualnie dostosowany do każdego klienta z osobna. Uwzględnia bowiem dziedzinę nauki (np. kierunek studiów), miejsce, w którym opis będzie umieszczony (np. praca dyplomowa lub artykuł naukowy), preferencje promotorów lub recenzentów, a nawet uczelnię, na której pisana jest praca lub konkretne czasopismo naukowe, do którego piszesz.

– Uwzględnia fakt, że każdy test statystyczny należy opisać w inny sposób

– Nawiązuje do postawionych hipotez i pytań badawczych

 

Dołącz do kilku tysięcy zadowolonych klientów.  zadowoleni-studencimail: info@pogotowiestatystyczne.pl tel: 501 599 278

Oferujemy opis wyników, który jest profesjonalny, a zatem odpowiedni do zamieszczenia zarówno w pracy dyplomowej, jak i artykule naukowym. Opis taki zawiera wszelkie niezbędne informacje, a także jest w pełni zgodny z wybranymi standardami (zazwyczaj APA). Naszym celem nie jest jednak pozostawienie Was z profesjonalnym, ale bełkotliwym i zupełnie niezrozumiałym dla zwykłego śmiertelnika opisem wyników analizy statystycznej.

Wręcz przeciwnie – nasze opisy są bardzo wysokiej jakości, ale jednocześnie są jasne, klarowne i w pełni zrozumiałe. Pisząc, posługujemy się prostym, przystępnym w odbiorze językiem. Dzięki temu nasi klienci są w stanie zrozumieć otrzymane opracowanie statystyczne i jego rezultaty, a samodzielne napisanie dyskusji wyników nie stanowi problemu. Tym bardziej, jeśli posłużą się stworzonym przez nas poradnikiem.