POLEĆ NAS SWOIM ZNAJOMYM

ODBIERZ 50zł ZA KAŻDEGO NOWEGO KLIENTA

NA CZYM POLEGA PROMOCJA? TO PROSTE!

Gdy polecisz nasze usługi swoim znajomym i ktoś z nich skorzysta to zwrócimy Ci 50zł za każdą jedną osobę, która współpracowała z nami dzięki Tobie.

Polecanie naszych usług może być rozciągnięte w czasie tak długo jak tylko chcesz. Pieniądze będą wracać do Ciebie gdy tylko z sukcesem zarekomendujesz naszą firmę.

Wyobraź sobie, że jesteś osobą, która skorzystała niedawno z naszych usług. Wykonaliśmy dla Ciebie analizy statystyczne do pracy magisterskiej, rozprawy doktorskiej lub artykułu naukowego. Całość kosztowała równe 450zł. Jedna Twoja znajoma razem ze znajomym również potrzebowali pomocy w zakresie analiz statystycznych wraz z opisem. Otrzymaliśmy od nich maila, zaprezentowaliśmy im warunki współpracy, a oni zgodzili się zlecić nam wykonanie analiz statystycznych. Gdy tylko powiedzą, że są z Twojego polecenia automatycznie zwracamy Ci 100zł ponieważ dzięki Tobie z naszych usług skorzystały dwie osoby. Tak właśnie działa nasza promocja. Ponadto jeśli nawet po kilku latach polecisz nam jeszcze jednego klienta to znów zwrócimy Ci 50zł zgodnie z regulaminem tejże promocji. Dzięki temu Twój projekt nie kosztował wcale 450zł tylko 300zł. Proste, prawda?

Pamiętaj jednak, że osoby, które trafiają do nas z Twojego polecenia muszą poinformować nas o tym w pierwszym mailu do nas. Poproś je by podały Twój adres mailowy, który był przez Ciebie używany do korespondencji z nami.

Uwaga: Promocja zakłada, że zwrot kosztów  nie może przekroczyć 50% całej kwoty, którą otrzymaliśmy za realizację Twojego projektu. Jeśli wykonamy dla Ciebie usługę za 300zł i polecisz nas 10 osobom nie oznacza to wcale, że otrzymasz zwrot 500zł. Maksymalny zwrot kosztów to 150zł ponieważ tyle wynosi połowa otrzymanego wynagrodzenia za naszą pracę. Jeśli jednak Twój projekt kosztował 1000zł, a Ty polecisz Pogotowie Statystyczne 10 osobom, które skorzystają z naszych usług to owszem, otrzymasz zwrot 500zł.