PROMOCJA!

!PROMOCJA!

NA CZYM POLEGA PROMOCJA? TO PROSTE!

Zdobądź wizytówkę promocyjną i tyle! To Twój bilet wstępu do świata korepetycji, metodologii badań i analiz statystycznych wraz z pełnym opisem, tańszych o 100 zł. Nic dodać i nic ująć :)  

Dzięki niej, przy każdej realizowanej dla Ciebie usłudze otrzymasz 100 zł rabatu. Na zawsze, przy każdym zleceniu, które będziemy dla Ciebie realizować!

 

JAK SKORZYSTAĆ Z TEJ PROMOCJI?

Jeśli jesteś szczęściarzem, który wszedł w posiadanie wizytówki promocyjnej to aby obniżyć cenę naszej usługi musisz napisać na swojej wizytówce swój adres mailowy, z którego będziesz z nami korespondować. Chcąc skorzystać z promocji, przed wyceną każdej usługi prześlij nam zdjęcie swojej wizytówki.

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Jedna wizytówka = jedna osoba, która może skorzystać z promocji. Nie możesz zebrać swoich znajomych, zamówić u nas analizy do 300 prac dyplomowych dzień po dniu udając, że to 300 Twoich własnych projektów i prosić o obniżenie ceny dla każdego z nich. 

2. Wiele wizytówek nie kumuluje zniżki. Jeśli podstępem weźmiesz sobie 10 wizytówek to nie znaczy, że obniżymy Ci cenę usługi o 1000 zł a gdyby kosztowała ona tylko 400 zł to w ogóle jeszcze zapłacimy Ci 600 zł za to, że zleciłeś nam projekt :)

3. Nie możesz zlecać nam zadań i projektów do zrealizowania dla swoich znajomych, którzy nie posiadają wizytówki promocyjnej. Zniżka 100 zł dotyczy nie jednego a wielu projektów, ale realizowanych tylko na Twoją rzecz.