Ceny analizy statystycznej … od wielu lat niezmiennie niskie. Z najlepszym stosunkiem

ceny do jakości! Dlatego współpracując z nami oszczędzasz!

 

Cena analiz statystycznych nie musi być wygórowana. Z uwagi na niekończącą się liczbę zleceń z Waszej strony jesteśmy w stanie służyć Wam pomocą bez przerwy za najniższą stawkę w Polsce! Wiele projektów badawczych zamyka się dzięki temu w kwocie ok 450 – 800zł podczas gdy inne firmy dopiero rozpoczynają z Wami rozmowę od tej kwoty. Ponadto gratisowo otrzymujecie od nas ogrom dodatków.

Nasze usługi statystyczne świadczymy w sposób kompleksowy zatem w cenę zawsze wliczone jest:

1. przygotowanie bazy danych w SPSS lub STATISTICA (import z excela do SPSS/STATISTICA, rekodowanie zmiennych, policzenie wskaźników jeśli jest taka potrzeba, nadanie etykiet wartości itp.)

2. policzenie analiz niezbędnych do opisu wykorzystanych narzędzi badawczych (zazwyczaj alfa Cronbacha czyli miara rzetelności narzędzia) oraz charakterystyki badanej grupy (analiza częstości dla zmiennych socjodemograficznych – tabele z wyliczeniami bez opisu)

3. testowanie założeń ważnych z punktu widzenia planowanych analiz oraz ich raportowanie – między innymi badanie normalności rozkładu i wyliczenie podstawowych statystyk opisowych, testowanie założenia o homogeniczności wariancji, sprawdzanie występowania obserwacji odstających mogących mieć negatywny wpływ na uzyskane wyniki i wiele wiele więcej

4. weryfikacja poprawności postawionych hipotez lub pytań badawczych

5. wykonanie analiz statystycznych pozwalających na przetestowanie postawionych hipotez, udzielenie odp. na postawione pytania badawcze lub po prostu dogłębną eksplorację zgodną z tym co interesuje badacza

6. odpowiedni matematyczny zapis wyników, ich opis i interpretacja zgodnie ze standardem APA, ale mając na uwadze by opis był zrozumiały także dla mniej wprawnych badaczy

7. prezentacja graficzna w formie wykresów lub/i tabel

8. pomoc w kontaktach z promotorem lub recenzentem w związku z wykonanymi analizami statystycznymi i metodologią badań

9. każdy z naszych klientów otrzymuje spersonalizowany film z omówieniem, na którym pokazujemy wszystko co ważne w raporcie i na co zwrócić szczególną uwagę. Objaśniamy wszystkie skróty, pojęcia i określenia, które mogą być dla Was niezrozumiałe.
Dzięki temu otrzymujesz nie tylko analizę statystyczną, ale pewnego rodzaju korepetycje ze statystyki i szkolenie gratis!

Innymi słowy przygotowujemy dla naszych klientów wzorcowy materiał pokazujący jak powinien wyglądać rozdział z wynikami do pracy dyplomowej lub artykułu naukowego. Nic dodać nic ująć. Ponadto oferujemy darmową opiekę merytoryczną aż do czasu obrony pracy, publikacji artykułu lub wystąpienia na konferencji. Wszelkie wyjaśnienia, odpowiedzi na Twoje pytania lub niewielkie poprawki są gratis. Po nawiązaniu współpracy z naszą firmą nie musisz martwić się już częścią związaną z wynikami Twojego badania. Na pewno nie statystyką i opisem analiz.

 
 

BARDZO WAŻNE JEST DLA WAS RÓWNIEŻ TO, ŻE:

  • Nigdy nie płacisz z góry. Zawsze przelewu dokonujesz dopiero po otrzymaniu wglądu do wyników naszej pracy. Żadnych zaliczek, zadatków itp.
  • Przed przystąpieniem do pracy poznajesz cenę, którą zapłacisz na koniec. Nie zaskoczymy Cię ceną, na którą się wcześniej nie umawialiśmy
  • Wiele elementów naszej pracy jest zupełnie za darmo. Choćby sama wycena i wykonanie planu analiz lub sprawdzenie obliczeń wykonanych przez kogoś innego.
  • Jesteśmy elastyczni. Możesz na kilka sposobów obniżyć koszty naszej współpracy.
  • Na Wasze życzenie bez najmniejszego problemu wystawiamy faktury VAT.

 

Poniżej przedstawiamy Wam przykładowe koszty w trzech proponowanych Wam najczęściej planach cenowych: minimalnym, optymalnym i maksymalnym. To od Was zależy czy projekt będzie bardzo tani, droższy czy znacznie bardziej zaawansowany i tym samym bardziej kosztowny. Przykład dotyczy średniej wielkości projektu do pracy magisterskiej (2 małe narzędzia badawcze i 2-4 hipotezy + kilka zmiennych socjodemograficznych oraz ok 60-120 badanych osób).

UWAGA : Pomimo powyższych poglądowych wycen każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Czasami projekt jest bardzo duży i w wersji “minimum” kosztuje 800-900zł a czasami jest bardzo mały i nawet w wersji “maksimum” kosztuje 400-500 zł czyli znacznie mniej niż 850-1100 zł.

To, że analityk wycenił Twój projekt np. na 800zł nie oznacza, że zakres analiz będzie na 100% z planu maksymalnego (bo plan maksymalny to ten powyżej 750zł). Podczas wyceny piszemy co dokładnie policzymy, jakie kroki podejmiemy i ile będzie kosztować całość. Ostatnimi czasy 90% projektów które realizujemy waha się w kwocie ok 400-1000zł. 

Jeśli pytasz o cenę bo chcesz ją po prostu poznać – pytaj śmiało. Jeśli jednak pytasz o cenę bo szukasz najtańszej oferty to w ogóle do nas nie pisz. Istniejemy tylko dla klientów, dla których kryterium wyboru to przede wszystkim jakość usługi. Nasze ceny są niższe niż innych firm konkurencyjnych i wyższe niż innych firm konkurencyjnych. W ciągu 12 lat pomogliśmy już blisko 10 tys. studentów i pracowników naukowych a ich liczba nie wzięła się stąd, że mamy “ceny z kosmosu”. Są racjonalne i odzwierciedlają jakość świadczonej przez nas usługi i tym samym włożony czas pracy w realizację projektu.