JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

Pierwszy i najważniejszy krok to przysłanie nam (na adres info@pogotowiestatystyczne.pl) materiałów niezbędnych do wykonania planu analiz oraz oszacowania ceny naszej usługi. Nie potrzebujemy wiele. Najważniejsze są 2 elementy:
1. Baza danych (bez względu w jakiej formie)
2. Rozdział metodologiczny (najważniejsze są dla nas hipotezy/pytania badawcze).

Jeśli nie posiadasz jeszcze rozdziału metodologicznego to niczym się nie martw. Opisz nam w treści maila kogo badasz, jakimi kwestionariuszami i z jakich skal/podskal się one składają, jakie związki i między którymi zmiennymi Cię interesują. Jeśli wykonujesz badanie ankietowe załącz również wzór ankiety, ewentualnie wyślij link do ankiety online. Jeśli będzie nam czegoś brakowało to do Ciebie napiszemy lub zadzwonimy i dopytamy. W razie potrzeby pomożemy Ci postawić hipotezy lub określić najciekawsze relacje między zmiennymi. Postaraj się wysłać nam po prostu to, co pozwoli nam poznać Twoje badanie. Interesuje nas wszystko prócz wstępu teoretycznego czyli pierwszego rozdziału Twojej pracy.

Więcej w temacie “co nam wysłać” opisujemy tutaj: 

Idealny mail do statystyka”: https://pogotowiestatystyczne.pl/7915-2/

Drugi krok należy do nas. Po otrzymaniu od Ciebie materiałów skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe – najpóźniej w ciągu 48 godzin, choć zwykle jest to znacznie szybciej. Jeśli otrzymane od Ciebie informacje i materiały będą niepełne lub będziemy mieli jakieś wątpliwości to w odpowiedzi otrzymasz kilka doprecyzowujących pytań, nasze uwagi, sugestie czy wątpliwości.

Jeśli wszystko będzie dla nas jasne, przygotujemy dla Ciebie plan analiz, wycenę oraz określimy dokładny termin realizacji Twojego projektu. Na wolny termin czeka się u nas zazwyczaj max ok 7 dni a sam projekt realizujemy już w 10-20 godzin.

PAMIĘTAJ, ŻE WYCENA JEST ZAWSZE DARMOWA!

Trzeci krok to najczęściej Twoja akceptacja warunków przedstawionych w kroku poprzednim. Czasami trzeba jeszcze ustalić i doprecyzować kilka kwestii. Jesteśmy do Twojej dyspozycji niemal 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Korespondencja między nami będzie trwała do momentu ustalenia wszystkiego w stu procentach. Gdy wszystko będzie jasne i dasz nam zielone światło na zrealizowanie Twojego projektu, dopiero wtedy “na sztywno” rezerwujemy Tobie termin w naszym harmonogramie. Po tym kroku rozsiadasz się wygodnie w fotelu, relaksujesz i czekasz na wyniki naszej pracy.

W czwartym kroku realizujemy Twój projekt. Tutaj wydarza się statystyczna i dydaktyczna magia -obliczenia statystyczne, testowanie hipotez, sprawdzanie założeń testów, opis wyników, prezentacja graficzna w formie tabel i wykresów czyli szeroko pojęta analiza statystyczna. Do tego nagrywamy dla Ciebie zindywidualizowany film ze zrzutem ekranu na raport z wynikami Twojej analizy, na którym wszystko wyjaśniamy i tłumaczymy. Dzięki temu otrzymujesz również pogłębioną analizę wyników Waszych badań oraz kompleksową usługę dydaktyczną, będącą doskonałym materiałem do napisania kolejnych rozdziałów – dyskusji i podsumowania.

 

W piątym kroku wysyłamy wgląd (bez możliwości edycji) do wyników Twojej analizy. Dzięki temu możesz w pełni zapoznać się z rezultatem naszej pracy i upewnić się, że po zapłacie otrzymasz to na co się umawialiśmy. Jednocześnie otrzymasz link do błyskawicznej płatności on-line wraz ze wszelkimi instrukcjami dotyczącymi płatności i pobierania plików z serwera – wszystko stanie się Twoją własnością po dokonaniu zapłaty. 

W ostatnim, szóstym kroku dokonujesz płatności w systemie szybkiej wpłaty on-line, a już w kilka minut po zapłacie otrzymujesz dostęp do wszystkich plików –  raportu w edytowalnej wersji, wszystkich plików roboczych oraz filmu z omówieniem wyników analizy. Oczywiście, możesz również zapłacić przelewem tradycyjnym lub na poczcie, wtedy prześlemy dostęp do plików po przesłaniu potwierdzenia przelewu. Na płatność możemy poczekać maksymalnie 14 dni. W razie potrzeby, wystawiamy faktury, ale musisz o taki dokument poprosić nie później niż do końca miesiąca, w którym wykonywaliśmy dla Ciebie usługę. 

Pamiętaj, że dokonanie płatności nie kończy naszej współpracy. Nie zapominamy nagle o klientach, którzy już zapłacili. Każdy z Was ma zagwarantowaną darmową opiekę merytoryczną aż do czasu zakończenia pracy nad projektem. Będziemy z Tobą tak długo jak trzeba. Dopóki się nie obronisz, nie wystąpisz na konferencji lub nie opublikujesz swojego artykułu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, nawet jeśli odezwiesz się do nas po wielu miesiącach od zakończenia pracy nad Twoimi wynikami.