TAK JEST! To już! Właśnie ruszyła II Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych Psychozjum, która odbywa się w dniach 7-8 czerwca w Poznaniu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza!

 

W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność jedynie tejże konferencji patronować a w tym roku mamy zaszczyt na niej wystąpić! Poprowadzimy na niej półtorej godzinny warsztat, na którym nauczymy Was na czym polega, jak wykonać oraz jak zaraportować wyniki w standardzie APA dla analizy mediacji i moderacji

Będzie to doskonała możliwość by nauczyć się analiz, które sprawią, że Twój promotor lub recenzent będzie klaskał uszami ze szczęścia! Pozwoli też ugruntować mocne podstawy do testowania w przyszłości bardziej złożonych modeli. 

Znalezione obrazy dla zapytania path model

.

 

A cóż będzie działo się na samej konferencji?

Organizator zaprasza na prezentację badań i opracowań z zakresu psychologii i kognitywistyki, ciekawe dyskusje, warsztaty metodologiczno-statystyczne i treningi umiejętności miękkich, a przede wszystkim na wspólną integrację przedstawicieli nauk społecznych! 

Konferencja jest organizowana przez Koło Naukowe Psychologii Społecznej oraz Koło Projektowania i Analiz Narzędzi Psychometrycznych działające przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ideą wydarzenia jest stworzenie miejsca, w którym student bądź doktorant nauk społecznych będzie mógł zaktualizować wiedzę o najnowsze wyniki badań, zaprezentować swoją pracę naukową, wymienić się doświadczeniami czy nawiązać kontakty z innymi młodymi naukowcami.

Tutaj znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o konferencji:

Fanpage https://www.facebook.com/psychozjum  – TUTAJ ZNAJDZIECIE MIĘDZY INNYMI WYWIAD Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

Strona www: https://psychozjum.weebly.com/ 

Co jeszcze przygotowało Pogotowie Statystyczne?

Oprócz samego warsztatu z analizy mediacji i moderacji w sobotę 08.06.2019 między godziną 11:00 a 16:00 będzie można znaleźć nasze stanowisko na terenie konferencji i zapytać nas o co tylko chcecie. Możemy się po prostu poznać, możesz liczyć na darmowe konsultacje statystyczne. Ba! Możesz wziąć ze sobą swój komputer i pomożemy policzyć Ci wyniki swojej pracy magisterskiej lub doktoratu. Co tylko chcesz i to zupełnie za darmo! 

 

Cóż radzimy? 

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ NA KONFERENCJI!

RADZIMY NA NIĄ PRZYJŚĆ :) 

 

MASZ PROBLEM ZE STATYSTYKĄ? – skontaktuj się z nami!

Konsultacje w naszej firmie są zawsze darmowe. Zadaj nam jakiekolwiek pytanie a odpowiedź uzyskasz najczęściej już po kilku godzinach. 

- KLIKNIJ TUTAJ A STATYSTYKA PRZESTANIE BYĆ DLA CIEBIE PROBLEMEM -

ANALIZA STATYSTYCZNA DO PRACY MAGISTERSKIEJ, STATYSTYKA DO DOKTORATU, OPRACOWANIE STATYSTYCZNE

Zajmiemy się dla Ciebie wszystkim czym trzeba. Zobacz co piszą o nas Ci, którzy skorzystali z naszej pomocy https://www.facebook.com/pogotowiestatystyczne/reviews/

Dołącz do kilku tysięcy zadowolonych klientów. 

mail: info@pogotowiestatystyczne.pl 

tel: 501 599 278

 KRÓTKIE TERMINY / KONKURENCYJNE CENY / NAJWYŻSZA JAKOŚĆ